Βουλή των Εφήβων
Κ' Σύνοδος 2014-2015

Κωδικοί κληρωθέντων «εφήβων βουλευτών»

 Εξαγωγή Στοιχείων σε Εxcel 

 Εξαγωγή Στοιχείων σε Doc 

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Εσπερινά Σχολεία)
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 3   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 3
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1143300480 (ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
2143300580 (ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ)2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
Αναπληρωματικοί
1143300673 (ΤΣΩΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Ειδικά Σχολεία)
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 8   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 7
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1219200178 (Μάντης Γιώργος)ΠΡΟΤΥΠΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΟΑΕΔ ΛΑΚΚΙΑΣ (ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ)ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2166500310 (Φλώρος Γεώργιος)1ο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αναπληρωματικοί
1213300291 (ΝΑΚΑΧΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
2166500181 (Τερζούδης Αστέριος)1ο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Δραστηριότητες)
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 112   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 112
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1116100429 (ΕΥΘΥΒΟΥΛΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
2016301441 (ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ- ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΑΝΟΙΞΗ
3107902255 (Κελέσι Ορτέα-Κατερίνα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
4098100112 (ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ"ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αναπληρωματικοί
1129200893 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥΜΟΥΔΡΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
2099700140 (ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3180500574 (ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
4177400396 (ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)ΙΔΙΩΤ. ΕΠΑ.Λ. ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
Α' ΑΘΗΝΑΣ
Σχολεία: 30   Έλαβαν μέρος συνολικά: 303   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 296
ΕΔΡΕΣ: 10
Τακτικοί
1005901907 (ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ)14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
2001500869 (ΜΠΑΛΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)20ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
3001200147 (ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ)50ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
4000600762 (Χοράι Ιωάννα)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΣΤΑΘ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΘΗΝΑ
5003900738 (Λαβράνος Σπύρος)22ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
6000500835 (ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ)42ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
7002501086 (Δημητριάδης Γεώργιος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ"ΑΘΗΝΑ
8004700519 (Ρηγόπουλος Τσέλιγκας Ιωάννης)2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
9001300704 (ΠΥΘΑΡΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)53ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
10005600304 (ΓΙΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
Αναπληρωματικοί
1002701652 (ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)65ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
2005400895 (ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
3005100132 (ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)56ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
4005301975 (ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ)57ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
5005200766 (ΣΑΝΤΙΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ)16ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
6004100124 (Θεολογίτης Παρασκευάς)15ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
7001400242 (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ)52ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
8003300485 (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)41ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
9004201800 (Καρκάση Ευαγγελία)38ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
10001600537 (Παναγοπούλου Άννα)1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΕΝΝΑΔΕΙΟΑΘΗΝΑ
B' ΑΘΗΝΑΣ
Σχολεία: 158   Έλαβαν μέρος συνολικά: 2060   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 1996
ΕΔΡΕΣ: 35
Τακτικοί
1002801138 (Κοντογιάννη Μαρία)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙ
2014900337 (ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣΝ. ΙΩΝΙΑ
3013901261 (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ"Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4139700551 (Τσιρέπας Ευάγγελος)4ο ΕΠΑ.Λ. ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑ
5024601433 (ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
6146400101 (ΚΑΤΣΙΓΙΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
7009900242 (Καρέλα - Πέτρουλα Ελένη)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙ
8016101041 (Λαμπροπούλου Υπατία- Άννα)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΗΦΙΣΙΑ
9017300626 (Καββάλου Δήμητρα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣΠΕΥΚΗ
10023303183 (ΠΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΣ
11006500578 (ΚΟΥΚΑ ΑΝΤΕΛΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣΔΑΦΝΗ
12140004211 (ΠΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)3ο ΕΠΑ.Λ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
13023002368 (ΜΠΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝΠ. ΨΥΧΙΚΟ
14015900355 (Μπέλτσος Νικόλαος)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝΚΗΦΙΣΙΑ
15008302411 (ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16023100106 (ΜΠΟΛΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥΠ. ΨΥΧΙΚΟ
17022400519 (Μονεμβασιώτη Ευαγγελία)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣΨΥΧΙΚΟ
18030800603 (ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19014700829 (ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣΝ. ΙΩΝΙΑ
20024501407 (TΣΙΑΡΤΣΙΝΣΚΙ ΡΟΜΠΕΡΤ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
21027102831 (Ντόρβα Δήμητρα)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
22012700304 (Δημητρίου Αλέξανδρος)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
23007500684 (ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
24023600340 (Σφήκα Ανασταςία)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ
25026805654 (ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
26015101514 (Κραββαρίτη Αγγελική)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣΝ. ΙΩΝΙΑ
27017101138 (ΤΕΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣΠΕΥΚΗ
28029700283 (ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣΝ. ΣΜΥΡΝΗ
29019100431 (ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
30007904177 (Ντέντες Φίλιππος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
31018900911 (ΡΑΛΛΗ ΑΘΗΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
32008500127 (ΣΟΥΦΛΑ ΑΛΙΚΗ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
33017904252 (ΦΛΕΣΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΡΟΥΣΙ
34014001236 (ΓΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΕΣΗ"Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
35011100559 (ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑΝΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
Αναπληρωματικοί
1015201294 (ΚΥΒΡΙΚΟΣΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΝ. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
2022501986 (Χριστοφορίδης Γιάννης)ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΠ. ΨΥΧΙΚΟ
3025501077 (Μαγγίδης Κωνσταντίνος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑΚΑΡΕΑΣ
4033400645 (ΚΟΛΛΙΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΣ
5034901594 (Σκάρλου Ελπίδα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟ
6007400284 (ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
7020101058 (ΠΑΝΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8026901194 (ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
9010000389 (ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙ
10015005632 (Τερζη-Χαλδαίου Αννα)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣΝ. ΙΩΝΙΑ
11023202482 (ΛΑΜΝΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ"Π. ΨΥΧΙΚΟ
12138504490 (ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙ
13033301217 (ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑ
14014300128 (ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
15032901442 (ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑ
16012202472 (ΣΑΛΛΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟ
17018007057 (ΑΝΤΙΜΗΣΙΑΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΡΟΥΣΙ
18011202547 (ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
19032100293 (ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟ
20017401552 (ΖΩΡΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ "ΑΓ. ΙΩΣΗΦ"ΠΕΥΚΗ
21024001759 (ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥΙΛΙΣΙΑ
22020403665 (Μολυνδρή Ιωάννα)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23031300288 (ΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΛΙΑΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΛΙΜΟΣ
24019302257 (ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
25015605703 (ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
26019203653 (ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
27029601039 (ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ"Ν. ΣΜΥΡΝΗ
28008700231 ( )6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
29027301667 (Μιρμιγγιαδη Ειρηνη-Αντωνία)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑ
30011000402 (ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
31020601725 (ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
32008600791 (Γλύνης Αντώνιος)10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
33030601081 ( )3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
34032300451 (ΞΗΝΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ"Π. ΦΑΛΗΡΟ
35026401514 (ΖΑΚΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ " Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ"ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Σχολεία: 20   Έλαβαν μέρος συνολικά: 235   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 222
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1062800814 (Τσιλιγιάννη Λαμπρινή)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
2061603494 (Τσαμπιέρης Αθανάσιος-Παρασκευάς)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑΜΥΤΙΚΑΣ
3060700766 (ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥΑΣΤΑΚΟΣ
4060500460 (ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ
5062601311 (ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
6061700701 (ΔΡΕΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ
Αναπληρωματικοί
1062501467 (ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣΑΓΡΙΝΙΟ
2062000104 ( )2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ
3060601944 (ΜΠΕΡΜΠΕΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣΚΑΤΟΥΝΑ
4060800803 (ΡΙΣΒΑ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΟΥΘΕΡΜΟ
5061900455 (Γαλανοπούλου Σπυριδούλα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ
6060401365 (ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣΒΟΝΙΤΣΑ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 122   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 121
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1045601046 (ΚΑΛΙΝΤΣΙΟΥΚ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ-ΛΙΒΙΟΥΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣ
2046000209 (ΣΤΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚΡΑΝΙΔΙ
3045000651 (ΜΑΡΓΙΩΛΑ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟ
Αναπληρωματικοί
1045401137 (ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟ
2044900914 (ΜΕΡΤΥΡΗ ΡΟΔΟΥΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣΕΡΜΙΟΝΗ
3045302212 (Χρονόπουλος Δημήτρης)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝΑΥΠΛΙΟ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Σχολεία: 9   Έλαβαν μέρος συνολικά: 75   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 74
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1047100404 (Μουστόγιαννη Παναγιώτα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
2046500842 (ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΟΠΑΙΩΝΤΡΟΠΑΙΑ
3047201619 (ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΝΙΚΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
Αναπληρωματικοί
1046900533 (ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
2047501889 (Καλαϊτζής Αθανάσιος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
3047601202 (ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΛΕΩΝΙΔΙΟ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΑΡΤΑΣ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 60   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 60
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1086000124 (ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥΚΟΜΠΟΤΙ ΑΡΤΑΣ
2086701163 (ΣΕΡΒΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
3086501017 (ΓΙΑΓΛΑΡΑ ΜΑΤΘΙΛΔΗ ΕΙΡΗΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
Αναπληρωματικοί
1172100175 (ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΕΠΑ.Σ. ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΟΑΕΔ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
2086801310 (ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
3086400339 (ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥΠΑΝΑΓΙΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ ΑΡΤΑΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
Σχολεία: 58   Έλαβαν μέρος συνολικά: 849   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 830
ΕΔΡΕΣ: 11
Τακτικοί
1022600562 (Καλύβα Μαρία-Ελένη)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "Ι.Μ. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ"ΠΑΛΛΗΝΗ
2217107069 (Παππά Δέσποινα)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
3040700989 (Γοντζέ Ειρήνη)1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΚΑΛΥΒΙΑ
4040001653 (ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ)1 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝΣΠΑΤΑ
5016300157 (ΠΑΠΑΡΣΕΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ- ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΑΝΟΙΞΗ
6028002871 (ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣΒΟΥΛΑ
7027803712 (ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΙΤΟΝΑΚΟΡΩΠΙ
8042101468 (ΡΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ "ΠΥΡΟΥΝΑΚΕΙΟ"ΕΛΕΥΣΙΝΑ
9041900817 (ΜΙΣΙΟΥ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΜΕΓΑΡΑ
10027900593 (Κιορπές Όθωνας)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΗΚΟΡΩΠΙ
11042502161 (ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΜΑΝΔΡΑ
Αναπληρωματικοί
1021101633 (ΤΣΙΤΣΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑΓΕΡΑΚΑΣ
2042300392 (Ντούνης Δημήτριος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚΟΡΩΠΙ
3016700776 (ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣΔΡΟΣΙΑ
4013704861 (ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
5011901039 (ΚΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Α. ΛΙΟΣΙΩΝΑ. ΛΙΟΣΙΑ
6021700195 (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
7021401388 (ΨΑΡΑΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣΚΑΝΤΖΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
8028100253 (ΣΤΑΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣΒΟΥΛΑ
9213200733 (ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚΟΡΩΠΙ
10013200311 (ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
11040203307 (ΣΚΟΝΤΡΟΒΑ ΓΚΕΡΓΚΑΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΑΚΡΗΣΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΑΧΑΪΑΣ
Σχολεία: 27   Έλαβαν μέρος συνολικά: 350   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 335
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1053308956 (ΚΑΡΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥΑΙΓΙΟ
2055102241 (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΠΑΤΡΩΝ
3052600745 (ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣΑΚΡΑΤΑ ΑΧΑΪΑΣ
4055400160 (ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΗΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
5053500188 (ΣΑΨΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΩΝΛΟΥΣΙΚΑ
6054302613 (ΜΑΤΖΑΚΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΑ
Αναπληρωματικοί
1053800111 (Μουρίκης Γεώργιος)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΜΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
2054600379 (ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΑΝΑΗ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ (ΛΑΓΓΟΥΡΑ)ΠΑΤΡΑ
3052400679 (ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥΔΙΑΚΟΠΤΟ
4055202391 (ΚΕΠΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ)12ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΑ
5054701228 (ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
6054100846 (ΦΕΛΕΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Σχολεία: 12   Έλαβαν μέρος συνολικά: 101   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 100
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1064700183 (ΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΔΑΥΛΕΙΑΣΒΟΙΩΤΙΑΣ
2065200649 (Κουτσούμπας Βασίλειος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΛΙΒΑΔΕΙΑ
3066100277 (ΚΟΥΚΙΑΣΑ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
Αναπληρωματικοί
1064800829 (ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
2161401157 (ΚΟΝΔΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΛΙΒΑΔΕΙΑ
3064500460 (Μίχας Νικόλαος)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΚΥΡΙΑΚΙΟΥΚΥΡΙΑΚΙ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 78   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 70
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1091301476 (Δαδαλής Αθανάσιος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΑ
Αναπληρωματικοί
1091400673 (Ντόλια Ανδριάννα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΑ
ΔΡΑΜΑΣ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 130   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 129
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1115800673 (ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
2116300136 (Δελλιαρίδης Αριστοτέλης)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
3116200386 (ΤΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
Αναπληρωματικοί
1115702124 (Μουτζόγλου Φωτεινή)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
2115900811 (ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
3116100752 (ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 188   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 182
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1135400604 (Κασιώτη Ειρήνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΡΟΔΟΣ
2134901022 (ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ"ΡΟΔΟΣ
3134503068 (ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥΡΟΔΟΣ
4196801168 (ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΗΓΑΔΙΑ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ
5137000127 (ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥΦΡΥ, ΚΑΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1134401691 (ΜΑΡΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥΡΟΔΟΣ
2135000284 (Καρεκλάς Σωτήριος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΡΟΔΟΣ
3134801153 (ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΡΟΔΟΣ
4136900337 (ΠΕΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΠΕΡΙ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ
5195701224 ( )1ο ΕΠΑ.Λ. ΡΟΔΟΥΡΟΔΟΣ
ΕΒΡΟΥ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 234   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 227
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1118301035 (ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
2117700270 (Χαλάτσι Αΐλντα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
3119000245 (ΓΙΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΕΡΩΝΦΕΡΕΣ
4118800674 (ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
Αναπληρωματικοί
1118100504 (ΣΑΜΑΡΤΣΕΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
2118005845 (ΤΡΥΨΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
3118601478 (ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
4187401144 (ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ)1o ΕΠΑ.Λ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΕΥΒΟΙΑΣ
Σχολεία: 24   Έλαβαν μέρος συνολικά: 248   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 239
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1068100737 (Χασιώτης Ιωάννης)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
2069200450 (ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΑΛΙΒΕΡΙ
3068000982 (ΖΕΡΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
4068300131 (ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
5067800304 (ΠΑΠΠΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΑ
Αναπληρωματικοί
1067200239 (ΕΝΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΜΑΝΤΟΥΔΙ
2067600952 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣΕΡΕΤΡΙΑ
3069301764 (ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΝ. ΑΡΤΑΚΗ
4067300701 (ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΝΗΣΛΙΜΝΗ
5068701055 (ΧΑΣΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣΙΣΤΙΑΙΑ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Σχολεία: 2   Έλαβαν μέρος συνολικά: 25   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 24
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1072402148 (DHANA (ΔΑΝΑ) KRISTINA (ΧΡΙΣΤΙΝΑ))ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
Αναπληρωματικοί
1164200233 (ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 75   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 67
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1060010630 (ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΟΣ
Αναπληρωματικοί
1059802738 (ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚΑΤΑΣΤΑΡΙ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 222   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 220
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1057001324 (ΣΚΟΥΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚΡΕΣΤΕΝΑ
2058601777 (Κουλουβάρη Έλλη)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΑΜΑΛΙΑΔΑ
3058202034 (ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΡΟΣΥΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
4058001465 (ΣΙΠΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
5058102373 (Δημόπουλος Κωνσταντίνος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
Αναπληρωματικοί
1056400308 (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣΑΝΔΡΑΒΙΔΑ
2057500511 (ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΙΑΣ
3158001282 (ΚΟΪΦΕΡ ΛΕΩΝΙΔΑΣ)ΕΠΑ.Λ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚΡΕΣΤΕΝΑ
4057100180 (ΜΠΑΛΑΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΦΙΓΑΛΙΑΣΝ. ΦΙΓΑΛΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
5058904389 (ΛΕΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΑΣΤΟΥΝΗ
ΗΜΑΘΙΑΣ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 267   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 255
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1106700223 (Τρικαλιώτου Ελένη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
2106901813 (ΚΟΤΤΙΑΣ ΔΗΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
3107603106 (Καπετάνος Δημήτριος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
4106200792 (ΚΟΥΛΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣΠΛΑΤΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
Αναπληρωματικοί
1107501691 (ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
2107000295 (Μισοκεφάλου Αντωνία)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΡΙΖΩΜΑΤΩΝΡΙΖΩΜΑΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
3107400624 (Φωτιάδου Κατερίνα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣΝΑΟΥΣΑ
4107300293 (ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣΝΑΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σχολεία: 24   Έλαβαν μέρος συνολικά: 352   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 344
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1123400661 (ΔΡΟΣΟΣ ΦΩΤΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΝ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
2123202756 (ΤΣΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥΓΑΖΙ
3188100103 (ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4123002315 (Λοππινέ Τομά Εμμανουέλ Αντρέ)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
5121800851 (ΣΑΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
6122100461 (ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΜΥΡΤΩ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
Αναπληρωματικοί
1121100969 (ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝΑΡΧΑΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2120200245 (ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΧΟΥΜΟΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3122400300 (Παλαιολόγου Παρασκευάς)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
4119900464 (ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΦΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΡΟΥΣΩΝΑΣ ΜΑΛΕΒΥΖΙΟΥ
5122300189 (Μαρκοδημητράκης Ιωάννης)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
6121700252 ( )7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 50   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 48
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1085501552 (ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
2085606133 (Παπαρούνας Νικόλαος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Αναπληρωματικοί
1085401066 (Μπούλη Παναγιώτα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
2085501270 (ΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Σχολεία: 51   Έλαβαν μέρος συνολικά: 801   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 775
ΕΔΡΕΣ: 12
Τακτικοί
1100302287 (Τσιτσιλιανου Αθανασια)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
2100101031 (ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΚΟΡΔΕΛΙΟ
3219900730 (ΓΚΟΛΟΜΠΕΡΝΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4095800353 (Ζαφειρίου Πέτρος)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5097001617 (ΤΡΕΜΜΑ ΛΟΥΚΙΑ-ΑΓΛΑΪΑ)14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6103202094 (ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ"ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7095100108 (Λαζαρίδου Ευθυμία - Ειρηνη)15ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8101400209 (ΜΠΙΣΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΝΕΑΠΟΛΗ
9095502023 (Θεοφάνους Παρασκευή)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10095300166 (ΜΠΑΣΙΟ ΕΛΕΝΗ)16ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11093800442 (Μπίτζιου Βαλσαμία)12ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12093300710 (Μαυρίδου Λυδία)31ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αναπληρωματικοί
1094002078 (ΠΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)18ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2101201693 (ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3099800669 (ΝΤΟΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΣ
4094401936 (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5093200264 (Veizi Kleant)30ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6100901377 (ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣΠΟΛΙΧΝΗ
7099200866 (ΜΑΜΕΛΕΤΖΗ ΕΛΕΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8177907572 (Δερμεντζόγλου Κωνσταντίνος)2η ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9094300581 (Τζουρέλη Ροζαλία-Μαρία)1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Μ. ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ"ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10093500275 (Σωτηριάδης Ιωάννης)28ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11101302607 (Γκούλιου Βάγια)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12099502177 (ΤΣΟΚΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣΜΕΝΕΜΕΝΗ
Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Σχολεία: 39   Έλαβαν μέρος συνολικά: 455   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 435
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1214101927 (Παλιοτζήκας Δημήτριος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
2094500336 (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3097700146 (ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
4101500322 (ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5219700846 (ΚΟΥΛΕΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣΘΕΡΜΗ
6103901795 (ΡΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ)Ν. ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7101803246 (ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Π.Π. ΦΟΥΝΤΑ"ΘΕΡΜΗ
Αναπληρωματικοί
1098600480 (Βασιλικού Αικατερίνη)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 1ο "ΑΝΑΤΟΛΙΑ" ΑΜΕΡΙΚ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2214800418 (ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3102401036 (ΜΑΣΛΙΝΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4098101174 (ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΒΕΡΧΑΪΜ ΚΛΕΙΩ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ"ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5179305626 (Ανδρεάδου Ευθυμία)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΛΑΚΚΙΑΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6217400113 (ΜΟΛΟΠΟΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7099003737 (Χατζηλεμονίδης Χρήστος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ "Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σχολεία: 14   Έλαβαν μέρος συνολικά: 231   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 226
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1084100112 (Ακρίβης Γεώργιος)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
2084302185 (ΚΩΣΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
3083900772 (Μπόνιας Παναγιώτης)ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΛΑΣΒΕΛΛΑ - ΚΑΛΠΑΚΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4084201266 (ΚΟΝΤΑΞΗ ΔΑΝΑΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
5171000664 (ΜΑΜΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
Αναπληρωματικοί
1170801148 (ΜΟΥΡΕΧΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3ο ΕΠΑ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
2084700995 (ΦΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
3085000103 (Χαλιγιάννης Παναγιώτης)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
4084400975 (ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ
5084500553 (ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΒΑΛΑΣ
Σχολεία: 14   Έλαβαν μέρος συνολικά: 209   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 194
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1114802754 (Ζαφειρίδου Κυριακή)6o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
2114501773 (Καρυάτης Γεώργιος)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
3114200728 (ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΔΟΧΩΡΙΟΥΚΑΒΑΛΑΣ
4114901431 (ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
Αναπληρωματικοί
1114600102 (Παπάζογλου Ιωάννης)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
2113600608 (ΟΡΓΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣΝΙΚΗΣΙΑΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
3184800175 (ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
4114301123 (Mαρκοπουλος Δημήτριος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 146   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 143
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1082100173 (ΚΟΥΡΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
2083001471 (,Δελής Δημήτριος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝΣΟΦΑΔΕΣ
3082000870 (ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
4081801304 (ΦΕΙΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
Αναπληρωματικοί
1082701180 (ΡΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΜΑΠΑΛΑΜΑΣ
2081600611 (ΚΙΟΣΙΑ ΙΚΕ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥΠΡΟΑΣΤΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3082200260 (ΚΟΛΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ)5° ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
4081201711 (ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 130   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 130
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1174400616 (ΝΤΙΜΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
2091902096 (ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
Αναπληρωματικοί
1092301880 (ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
2092002662 (ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 35   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 34
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1088900904 (ΑΣΩΝΙΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
2089200537 (ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
3089100541 (ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
Αναπληρωματικοί
1088704170 (Σαγιάς Ευάγγελος-Διομήδης)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕΣΗΣΚΕΡΚΥΡΑΣ
2088901315 (ΚΡΟΚΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
3089200175 (ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 27   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 26
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1059601025 (ΦΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΛΗΞΟΥΡΙ
Αναπληρωματικοί
1059701190 (ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΘΑΚΗΣΙΘΑΚΗ
ΚΙΛΚΙΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 80   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 76
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1109900693 (ΚΑΛΟΝΙΚΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣΑΞΙΟΥΠΟΛΗ
2109300960 (ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
3108900541 (ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΕΡΣΟΥΧΕΡΣΟ ΚΙΛΚΙΣ
Αναπληρωματικοί
1109200680 (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
2109700125 (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
3109200431 (ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
Σχολεία: 12   Έλαβαν μέρος συνολικά: 166   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 152
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1090101234 (ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
2090800463 (ΝΙΚΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
3091000401 (ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΣΙΑΤΙΣΤΑ
4089700105 (ΑΚΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
5212803778 (ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
Αναπληρωματικοί
1090300672 (ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
2173900789 (ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
3090500265 (ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
4173509001 (ΚΑΡΙΝΤΖΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
5091201049 (ΓΚΟΥΤΖΟΥΜΗΤΡΟΥ ΚΛΕΙΩ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝΣΕΡΒΙΑ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 204   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 200
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1044701302 (ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
2043001491 (ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΤΩ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥΒΡΑΧΑΤΙ
3043100714 (ΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
4043700606 (ΜΠΛΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΟΣ
Αναπληρωματικοί
1043300272 (ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΛΕΧΑΙΟΥΛΕΧΑΙΟ
2043801478 (ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΟΣ
3044802368 (ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΜΕΑΣΝΕΜΕΑ
4044401633 (ΣΑΛΩΝΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥΚΙΑΤΟ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 123   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 119
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1133801736 (Νιώτη Ειρήνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΡΑΣΦΗΡΑ, ΘΗΡΑ
2133300601 (ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΡΟΥΝΑΟΥΣΑ, ΠΑΡΟΥ
3133701372 (ΜΠΥΛΥΚΑ ΠΕΤΡΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥΜΥΚΟΝΟΣ
4132501360 (ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΣ
Αναπληρωματικοί
1133400311 (ΚΑΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ
2133101463 (Θεολογίτης Ιωάννης)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΑΓΑΙΑΣΧΑΛΚΙ, ΝΑΞΟΣ
3193500801 (ΤΕΛΟΥΣΗ ΝΤΑΝΙΕΛ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΕΑΣΚΕΑ
4194800281 (ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΑΡΟΥΠΑΡΟΙΚΙΑ, ΠΑΡΟΥ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 111   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 109
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1048800302 (ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗ
2049001261 (ΔΟΥΒΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗ
3048500687 (Κοκκορός Ηλίας)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΙ
Αναπληρωματικοί
1048200138 (ΚΟΒΑΤΣΙ ΣΟΦΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΟΥΣΒΛΑΧΙΩΤΗ
2048401001 (ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΕΡΑΚΙ
3048601143 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΑΡΕΟΠΟΛΗ
ΛΑΡΙΣΑΣ
Σχολεία: 27   Έλαβαν μέρος συνολικά: 384   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 346
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1077403375 (Ζέπου Ζωή)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
2078900830 (Τεμπέλη Βασιλική)10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
3078000178 (Σκέντου Μαρία)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
4077700492 (ΦΑΣΙΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
5076500403 (Γατσαρούλη Φαίδρα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥΤΥΡΝΑΒΟΣ
6166102040 (ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣΕΛΑΣΣΟΝΑ
Αναπληρωματικοί
1079100887 (ΚΩΤΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2077503956 (Παπαβασιλείου Ειρήνη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
3078600349 (ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Μ. ΡΑΠΤΟΥΛΑΡΙΣΑ
4079401301 (ΝΤΙΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΛΑΡΙΣΑ
5078201354 (ΝΤΟΝΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
6078400904 (ΑΓΚΑΡΙΤΣΙ ΣΥΛΒΙΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Σχολεία: 9   Έλαβαν μέρος συνολικά: 115   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 113
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1123701574 (ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2124002994 (Φούσκη Ιωάννα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Αναπληρωματικοί
1123600175 (ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
2189501200 (ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)ΕΠΑ.Λ. ΣΗΤΕΙΑΣΣΗΤΕΙΑ
ΛΕΣΒΟΥ
Σχολεία: 15   Έλαβαν μέρος συνολικά: 181   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 177
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1129101196 (Κωτσιδήμου Αικατερίνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΡΙΝΑΣΜΥΡΙΝΑ ΛΗΜΝΟΥ
2128601857 (ΣΑΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΣΓΕΡΑ ΛΕΣΒΟΥ
3128700216 (ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣΚΑΛΛΟΝΗ ΛΕΣΒΟΥ
Αναπληρωματικοί
1127700490 (Βαρσάνης Χαράλαμπος-Σταυρος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΜΥΤΙΛΗΝΗ
2129000953 (ΜΑΥΡΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
3127300662 (Ψυρούκη Χρυσάνθη)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 32   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 31
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1063501062 (Παρίση Αλίκη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣΛΕΥΚΑΔΑ
Αναπληρωματικοί
1063700134 (Μαραγκού Δέσποινα-Κυριακή)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣΛΕΥΚΑΔΑ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Σχολεία: 17   Έλαβαν μέρος συνολικά: 257   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 250
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1074002470 (ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΣΩΝ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
2073603813 (ΜΠΑΝΙΤΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥΑΛΜΥΡΟΣ
3074901039 (ΚΟΥΤΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
4074200201 (ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
5164500250 (Πλάχα Ίριντα)ΕΠΑ.Λ.ΑΓΡΙΑΣΑΓΡΙΑ
Αναπληρωματικοί
1074102206 (Μακρυλάκη Βασιλική-Ελένη)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
2073800582 (ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΞΕΝΙΑ-ΜΑΛΑΜΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥΝΕΑ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
3074700968 (ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
4072700127 (ΑΝΤΩΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥΣΚΙΑΘΟΣ
5074500820 (ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Σχολεία: 15   Έλαβαν μέρος συνολικά: 158   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 153
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1051800144 (ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΑ
2050700141 (ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
3049800114 (ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΦΑΡΑ
4051100853 (ΚΡΑΣΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
5051000476 (ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
Αναπληρωματικοί
1050900809 (ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
2051600391 (ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗ
3050200405 (ΚΟΥΛΛΟΛΛΙ ΑΝΤΖΕΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΩΡΙΟΥΔΩΡΙΟ
4049401255 (Κορακοβούνης Νικόλαος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑΜΕΛΙΓΑΛΑΣ
5050002061 (ΤΖΕΦΕΡΕΜΙΝΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΟΥΡΙΑΣΘΟΥΡΙΑ
ΞΑΝΘΗΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 76   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 76
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1116801233 (ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
2116703571 (Δαλακούρας Γεώργιος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
3116600210 (ΔΟΒΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
Αναπληρωματικοί
1217200208 (ΚΑΛΦΑ ΣΙΜΠΕΛ)ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΞΙΟΝΞΑΝΘΗ
2117201376 (ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
3116800693 (ΧΑΤΖΗΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ
Σχολεία: 18   Έλαβαν μέρος συνολικά: 154   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 151
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1037200963 (ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" SAINT PAULΠΕΙΡΑΙΑΣ
2037800122 (Πραματευτάκη Ασπασία)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
3037305041 (ΛΙΓΝΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣΠΕΙΡΑΙΑΣ
4036201819 (ΧΡΟΝΙ ΕΛΕΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
5038300219 (ΚΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αναπληρωματικοί
1036400176 (ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
2033600224 (ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣΑΙΓΙΝΑ
3037000670 (ΛΑΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
4033800696 (Συριοπούλου Αικατερίνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΑΓΑΛΑΤΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
5036000105 (ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ "JEANNE D' ARC"ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Β' ΠΕΙΡΑΙΑ
Σχολεία: 18   Έλαβαν μέρος συνολικά: 276   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 271
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1035302783 (ΡΟΥΧΩΤΑ ΑΛΚΜΗΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
2039000215 (ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
3035401505 (ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΤΖΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
4035202270 (ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
5034702840 (ΔΑΣΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝ. ΡΕΝΤΗΑΓ. ΙΩ. ΡΕΝΤΗΣ
6035101531 (ΚΑΣΜΑ ΝΙΚΟΛΑΙΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
Αναπληρωματικοί
1039300188 (ΚΟΤΕΡΜΑΓΕΡ ΜΑΡΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
2035600110 (ΚΛΙΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
3039101169 (ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑ
4038900335 (ΠΑΛΙΑΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
5148500991 (ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
6038802981 (Παπαγεωργίου Ευαγγελία)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΠΕΛΛΑΣ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 314   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 309
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1105402917 (ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΕΛΑ"ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
2218600327 (ΚΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΝΙΣΣΑΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣΑΡΝΙΣΣΑ, ΠΕΛΛΑ
3180601993 (ΚΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑ
4105200549 (Κανσίζογλου Σάββας)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Αναπληρωματικοί
1105603764 (ΝΟΥΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑ
2180506921 (ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3105800800 (Λαμπρίδης Δημήτριος-Στυλιανός)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
4105901754 (ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ"ΣΚΥΔΡΑ
ΠΙΕΡΙΑΣ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 191   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 187
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1108102147 (ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
2108000973 (Στογιάννου Χρήστος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
3214200893 (Ηλιάδου Ιωάννα)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
4108800300 (ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΙΟ
Αναπληρωματικοί
1107901540 (Κάλφας Κωνσταντίνος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
2108700619 (ΜΑΡΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΛΙΤΟΧΩΡΟ
3181900567 (ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
4107800401 (ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 42   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 42
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1087902106 (ΣΦΡΙΝΤΖΕΡΗ ΘΩΜΑΪΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
2087500360 (Μαλέσκος Χρήστος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣΠΡΕΒΕΖΑ
Αναπληρωματικοί
1172500739 (ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
2220700174 (ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣΠΡΕΒΕΖΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 124   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 122
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1126701278 (Ουρανού Παναγιώτα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΕΒΕΛΑΚΗΣΡΕΘΥΜΝΟ
2126601678 (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΡΕΘΥΜΝΟ
Αναπληρωματικοί
1126902464 (ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ
2126800192 (ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΡΕΘΥΜΝΟ
ΡΟΔΟΠΗΣ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 32   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 30
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1119100152 (ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ- ΔΙΑΛΕΚΤΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
2119300116 (ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
3119600413 (ΔΑΜΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΣΜΟΥΙΑΣΜΟΣ
Αναπληρωματικοί
1119800121 (ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣΞΥΛΑΓΑΝΗ ΡΟΔΟΠΗΣ
2187700290 (ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
3119700509 (Ρίζος Νίκος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΣΑΠΩΝΣΑΠΕΣ
ΣΑΜΟΥ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 22   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 20
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1131000466 (Καρίμαλη Αγγελική)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΡΑΧΩΝΡΑΧΕΣ, ΙΚΑΡΙΑ
Αναπληρωματικοί
1130600111 (ΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΥ "ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ"ΣΑΜΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
Σχολεία: 19   Έλαβαν μέρος συνολικά: 290   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 273
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1111700617 (ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
2110001861 (ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
3112200103 (ΠΕΝΝΑ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
4111802444 (ΣΙΩΠΗ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
5111601758 (ΠΟΛΥΜΕΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
Αναπληρωματικοί
1183900218 (Καφετζή Κωνσταντίνα)ΕΠΑ.Λ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
2110600102 (Ανανιάδου Άρτεμις)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣΠΕΝΤΑΠΟΛΗ ΣΕΡΡΩΝ
3111301984 (Σάνδρου Αικατερίνη)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
4111401391 (MΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
5183600581 (ΞΑΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Σχολεία: 17   Έλαβαν μέρος συνολικά: 245   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 239
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1080900846 (Λόλας Χρήστος)ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΡΙΖΑΡΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2081006195 (ΖΑΜΠΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
3079802266 (ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
4080803162 (Νινίκα Φανή)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑ"ΤΡΙΚΑΛΑ
Αναπληρωματικοί
1080501291 (Κουφονίκου Παναγιώτα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥΒΑΛΤΙΝΟ
2080100459 (ΑΔΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
3213900432 (ΓΚΕΝΑ ΑΡΕΤΗ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
4080400766 (Στραγάλη Ελπίδα)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Σχολεία: 14   Έλαβαν μέρος συνολικά: 166   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 160
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1071801003 (ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣΑΤΑΛΑΝΤΗ
2071001046 (ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
3069400562 (ΠΑΪΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΜΑΛΕΣΙΝΑ
4071400542 (ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
5071100866 (ΚΑΦΡΑΜΑΝΗ ΠΑΝΩΡΕΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
Αναπληρωματικοί
1071302592 (ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
2069501460 (ΚΟΛΟΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
3163702427 (Frangu Romeo)2ο ΕΠΑ.Λ. ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
4071205641 (Ζημιανίτη Χρυσούλα-Μαρία)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
5219400180 (ΚΡΟΚΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 50   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 49
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1092503395 (ΤΑΣΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
2092700630 (ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
Αναπληρωματικοί
1092402313 (ΤΣΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΩΤΑΦΙΛΩΤΑΣ
2092501336 (ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
ΦΩΚΙΔΑΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 33   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 31
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1066800422 (ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ
Αναπληρωματικοί
1066601131 (Χυσόλλι Παναγιώτα)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΕΡΑΤΕΙΝΗΣΕΡΑΤΕΙΝΗ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 93   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 89
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1113002094 (Τόρρα (Torra) Χριστίνα (Kristina))ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2113501656 (ΤΕΛΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
3113300356 (Γιαννάκα Αγγελική)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
Αναπληρωματικοί
1112701718 (ΤΣΟΥΚΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2184400629 (ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΕΠΑ.Λ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
3113301249 (Χατζηχρήστος Θεόδωρος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 165   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 159
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1124500754 (ΒΟΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΜΟΥΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
2125700126 (ΦΥΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥΧΑΝΙΑ
3125900643 (ΑΝΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥΚΙΣΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
4125500130 (Σεργεντάνη Μαρία-Ειρήνη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ
Αναπληρωματικοί
1190901426 (ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ)2ο ΕΠΑ.Λ. XANΙΩNΧΑΝΙΑ
2124900262 (ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ
3220900885 (ΛΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΧΑΝΙΩΝ (ΘΕΡΙΣΣΟΥ)ΧΑΝΙΑ
4124700179 (ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΧΑΝΙΑ
ΧΙΟΥ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 56   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 56
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1130300448 (ΚΡΥΕΖΙΟΥ ΕΛΣΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΨΑΡΩΝΨΑΡΑ
2129601354 (ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥΧΙΟΣ
Αναπληρωματικοί
1129501055 (ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥΧΙΟΣ
2130403051 (ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΒΡΟΝΤΑΔΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 104   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 98
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1200300546 (Ελευθεριάδης Κίμωνας)ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ ΦΩΤΗ ΠΙΤΤΑΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
2200001536 (Οικονόμου Μαρία)ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
3218202410 (Διομήδους Στυλιάνα)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1201101830 (Κουμή Ανδρέας)ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
2211003060 (ΖΑΡΗ ΗΒΗ)PASCAL English School, LemesosΛΕΜΕΣΟΣ
3214900841 (Χρυσοστόμου Ραφαέλα)XENION HIGH SCHOOLΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
ΚΑΡΠΑΣΙΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 6   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 6
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1211004093 (ΜΗΝΑ ΣΤΕΛΛΑ)PASCAL English School, LemesosΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1199202548 (ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 6   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 6
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1218202315 (Παπασάββα Μαρία)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1199201633 (ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ)ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 196   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 180
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1199800855 (ΠΑΝΑΓΗ ΜΑΡΙΝΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ' ΛΑΡΝΑΚΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
2218900257 (ΑΡΚΑΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΣΚΑΛ, ΛΑΡΝΑΚΑΣΡΙΖΟΕΛΙΑ, ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Αναπληρωματικοί
1203300578 (Παππάς Δαμιανός)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡΝΑΚΑ
2199602739 (Γεωργιάδης Αναστάσιος)ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
ΛΕΜΕΣΟΥ
Σχολεία: 19   Έλαβαν μέρος συνολικά: 364   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 344
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1202005552 (Σουρουλλάς Μάριος)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜΕΣΟΣ
2198200320 (ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
3218202950 (Γεωργίου Ελένη)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
4198600715 (Πετρίδου Πανάγια)ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΑΤΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ - ΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1199004080 (Χατζηφαίδωνος Χαριτίνη)ΑΠΕΗΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΟΥΑΓΡΟΣ
2198701969 (ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
3201801701 (Ανδρέου Ελένη)ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΝΟΠΕΤΡΑΣΛΕΜΕΣΟΣ
4218000213 (Νικολάου Χρυστάλλα)ST. MARY'S SCHOOLΛΕΜΕΣΟΣ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Σχολεία: 22   Έλαβαν μέρος συνολικά: 546   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 502
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1200407330 (Νικολάου Αναστασία)ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥΛΕΥΚΩΣΙΑ
2197800889 (Πολυδώρου Μαρία)ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΛΕΑΣΕΥΡΥΧΟΥ
3197905513 (Κυριάκου Χριστίνα)G C SCHOOL OF CAREERSΛΕΥΚΩΣΙΑ
4214700424 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟ, ΛΕΥΚΩΣΙΑ
5197000887 (ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΡΗ)ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
6211300180 (Αδάμου Γιώργος)ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥΚΩΣΙΑ
7202912568 (Πιττάκαρας Μιχαήλ Άγγελος)ΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΔΑΛΙ
Αναπληρωματικοί
1203101911 (ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΡΗ)ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝΔήμος Λατσιών,Λευκωσία
2197506230 (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧ. ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ' ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
3201401019 (Χατζηνικολάου Άννα)PASCAL ENGLISH SCHOOLΛΕΥΚΩΣΙΑ
4220400275 (ΑΓΚΑΣΤΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)THE FALCON SCHOOLΛΕΥΚΩΣΙΑ
5197300306 (Χριστοδούλου Μαρία)ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β'ΛΕΥΚΩΣΙΑ
6197201766 (Μέλισσου Δήμητρα)ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α'ΛΕΥΚΩΣΙΑ
7196900911 (Κωνσταντίνου Αθηνά)ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛευκωσία
ΠΑΦΟΥ
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 167   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 163
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1200100310 (Χαραλάμπους Αντωνία)ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΥΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ
2216101701 (Σταύρου Σαλώμη)ΛΥΚΕΙΟ Γ.ΤΑΛΙΩΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΠΑΦΟΣ
Αναπληρωματικοί
1200204167 (Παπαναστασίου Μιχάλης)ΛΥΚΕΙΟ Α' ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ' ΠΑΦΟΥΠΑΦΟΣ
2199301520 (Λαμπροπούλου Δημητρα)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦΟΣ
ΑΙΘΙΟΠΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 3   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 3
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1209300389 (TEREFE SARA)ΜΙΧΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΣ ΑΜΠΕΜΠΑADDIS ABABA
Αναπληρωματικοί
1209300291 (PROTOYEROU ANTHULA)ΜΙΧΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΣ ΑΜΠΕΜΠΑADDIS ABABA
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 5   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 5
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1207800469 (Karakoutos Haralambos)ST JOHN'S GREEK ORTHODOX COLLEGEMELBOURNE, VICTORIA AUSTRALIA
Αναπληρωματικοί
1207800591 (Κουκλατζή Χρυσούλα)ST JOHN'S GREEK ORTHODOX COLLEGEMELBOURNE, VICTORIA AUSTRALIA
ΒΕΛΓΙΟ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 6   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 6
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1205300267 (ΛΕΟΝΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΛΩΝSAINT GILLES, BRUXELLES
Αναπληρωματικοί
1205300438 (ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΛΩΝSAINT GILLES, BRUXELLES
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 37   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 34
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1204400156 (Γκουντουβά Βαρβάρα)ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦDUSSELDORF
2204700692 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΠΕΡΤΑΛWUPPERTAL
3205200755 (Σαϊχ Χριστίνα)ΕΝΙΑΙΟ ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣFRANKFURT AM MAIN
4212100161 (ΜΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΝΟΒΕΡΟΥHANNOVER
5203601179 (Αμβροσιαδης Δημητρης)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥMUNCHEN
6204702179 (ΡΕΒΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΠΕΡΤΑΛWUPPERTAL
7204400664 (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦDUSSELDORF
Αναπληρωματικοί
1203601080 (Γουρναρης Μιχαλης)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥMUNCHEN
2205200696 (Τσιγαρίδα Αφροδίτη)ΕΝΙΑΙΟ ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣFRANKFURT AM MAIN
3212100204 (ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΝΟΒΕΡΟΥHANNOVER
4203600567 (Καραδήμας Παναγιώτης)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥMUNCHEN
5204402203 (Μπέλλου Κωνσταντίνα)ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦDUSSELDORF
6205200532 (Παπαδοπούλου Αναστασία)ΕΝΙΑΙΟ ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣFRANKFURT AM MAIN
7204700761 (ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΠΕΡΤΑΛWUPPERTAL
Η.Π.Α.
Σχολεία: 2   Έλαβαν μέρος συνολικά: 13   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1206700561 (SAGANAS KONSTANTINOS)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΟΡΙΑΣASTORIA N.Y.
2207100146 (Maroutsos George)ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΗΣCHICAGO ILLINOIS
3206700407 (Vlahos John)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΟΡΙΑΣASTORIA N.Y.
Αναπληρωματικοί
1207100722 ( )ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΗΣCHICAGO ILLINOIS
2206700220 (KATEHIS CHRISTINA)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΟΡΙΑΣASTORIA N.Y.
3207100829 ( )ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΗΣCHICAGO ILLINOIS
ΚΑΝΑΔΑΣ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 4   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 4
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1205900222 (ΝΑΝΤΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ΛΥΚΕΙΟ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"MONTREAL, QUEBEC
Αναπληρωματικοί
1205900427 (ΓΚΕΣΟΥΡΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ΛΥΚΕΙΟ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"MONTREAL, QUEBEC
ΚΟΝΓΚΟ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 2   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 2
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1209000101 (KARAMPELAS ATHANASIOS)ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤ. ΛΟΥΜΟΥΜΠΑΣΙLUBUMBASHI - R.D.CONGO
Αναπληρωματικοί
1209000262 (CRITICOS IOANNIS)ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤ. ΛΟΥΜΟΥΜΠΑΣΙLUBUMBASHI - R.D.CONGO
Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 3   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 3
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1208900563 (Σαλά Ηρώ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΝΔΙΝΟΥLONDON U.K
Αναπληρωματικοί
1208900615 (Λατίνη Σοφία)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΝΔΙΝΟΥLONDON U.K
Ν. ΑΦΡΙΚΗ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 17   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 17
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1209200368 (Nicolaidis Stephanie)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
2209200208 (Stephanou Michael)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
3209200696 (Thomadakis Eleni)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
Αναπληρωματικοί
1209201729 (Mavrikis Markos)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
2209200491 (Fotiou Marina)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
3209201144 (Collaros Mario)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 1   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 1
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1216600300 (ΠΕΤΚΑΡΗ ΛΗΤΩ)ΔΩΔΕΚΑΤΑΞΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣBUDAPEST
Αναπληρωματικοί