Βουλή των Εφήβων
ΚΑ' Σύνοδος 2015-2016

Κωδικοί κληρωθέντων «εφήβων βουλευτών»

 Εξαγωγή Στοιχείων σε Εxcel 

 Εξαγωγή Στοιχείων σε Doc 

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Εσπερινά Σχολεία)
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 3   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 2
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1143300425 (ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
2143300581 (ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
Αναπληρωματικοί
ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Ειδικά Σχολεία)
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 11   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 10
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1098200477 (ΧΑΤΖΗΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΓΥΜΝ. ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝΠΑΝΟΡΑΜΑ
2213300380 (ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
Αναπληρωματικοί
1219200167 (Φλιούρα Μαρία)ΠΡΟΤΥΠΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΟΑΕΔ ΛΑΚΚΙΑΣ (ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ)ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2098200146 (ΜΙΤΡΟΛΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΓΥΜΝ. ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Δραστηριότητες)
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 192   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 46
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1108600637 (ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
2020402342 (Πατάς Νικόλαος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3098200395 (ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΓΥΜΝ. ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝΠΑΝΟΡΑΜΑ
4116712862 (Αποστολίδης Κωνσταντίνος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
Αναπληρωματικοί
1014101337 (ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2099800489 (Μπασιούκας Γεώργιος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΣ
3002500238 (Πολίτης-Λάμπρου Παναγιώτης)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ"ΑΘΗΝΑ
4042202083 (ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
Α' ΑΘΗΝΑΣ
Σχολεία: 26   Έλαβαν μέρος συνολικά: 271   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 78
ΕΔΡΕΣ: 10
Τακτικοί
1005600121 (ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
2003300223 (ΜΑΚΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ)41ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
3004700123 (ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
4002700479 (Βασιλάκη Αντιγόνη)65ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
5137310912 (Μετ-Χάσα Άντι)1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
6005002902 (ΚΟΝΔΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ)24ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
7002502126 (Διαμαντάρας Κωνσταντίνος-Ραφαήλ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ"ΑΘΗΝΑ
8005900130 (ΓΚΑΟ ΓΙΑΝ)14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
9001600240 (Σκουρλέτης Εικοσιπένταρχος Νικηφόρος)1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΕΝΝΑΔΕΙΟΑΘΗΝΑ
10007001270 (ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ)63ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
Αναπληρωματικοί
1001200279 (ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ)50ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
2005101828 (ΤΣΕΜΠΕΡΑ ΕΡΑΤΩ)56ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
3000800292 (ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)27ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
4003901462 (Κρασσά Μαρία)22ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
5005200980 (ΦΟΥΣΕΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)16ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
6002600980 (Κατσαούνη Κατερίνα)18ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
7002300530 (ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)49ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
8001500295 (ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)20ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
9005800879 (ΤΣΑΓΚΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ)17ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
10001800320 (Σωτηροπούλου Αθανασία)26ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝΑΘΗΝΑ
B' ΑΘΗΝΑΣ
Σχολεία: 147   Έλαβαν μέρος συνολικά: 1867   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 507
ΕΔΡΕΣ: 35
Τακτικοί
1008300805 (ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
2011701849 (Λόης Ιωάννης)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
3018600106 (Μουτεβελή Ελένη)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ"ΜΕΛΙΣΣΙΑ
4026400295 (ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ " Η ΘΕΟΜΗΤΩΡ"ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
5010600268 (ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
6010501083 (Ναθαναΐλη Ιωάννα)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
7020100257 (ΓΚΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΕΦΕΛΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8031000349 (ΤΡΙΒΟΛΑ ΑΓΓΕΛΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥΑΛΙΜΟΣ
9029702135 (ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ)ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣΝ. ΣΜΥΡΝΗ
10138600773 (Ζαχαρέα Σταυρούλα)2ο ΕΠΑ.Λ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙ
11019100635 (ΤΡΙΚΚΑΣ-ΜΠΡΙΤΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
12008801255 (Κοροβέσης Σταύρος)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
13019400277 (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
14020402052 (Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
15011602528 (Παντούδη Κυριακή)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
16018500176 (ΡΑΜΑΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΑ
17011500719 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
18025912575 (ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
19002900195 (ΓΚΑΪΔΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙ
20024100166 (ΓΚΙΟΥΛΗ ΝΕΟΝΙΛΛΗ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ
21019200149 (ΓΚΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
22019801150 (ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΝΤΕΛΗ
23029000608 (ΤΕΛΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
24017401394 (ΖΩΡΖΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ "ΑΓ. ΙΩΣΗΦ"ΠΕΥΚΗ
25022900481 (Ταραντίλη Βασιλική -Εφροσύνη)Ισότιμο Ιδιωτικό: Β΄ Αρσάκειο Γενικό Λύκειο ΨυχικούΠ. ΨΥΧΙΚΟ
26024900779 (ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑΒΥΡΩΝΑΣ
27023202634 (Τάτσης Ιωάννης-Δημήτριος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ"Π. ΨΥΧΙΚΟ
28029603131 (ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ"Ν. ΣΜΥΡΝΗ
29015500360 (ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΑΘΗΝΑ
30014101656 (ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΝΕΛΛΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
31025501052 (Ανδριγιαννάκης Εμμανουήλ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑΚΑΡΕΑΣ
32027101005 (ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
33017900529 (Μοστράτος Σπυρίδων)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΡΟΥΣΙ
34023000603 (ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝΠ. ΨΥΧΙΚΟ
35019702749 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣΝ. ΠΕΝΤΕΛΗ
Αναπληρωματικοί
1031800670 (Αυγερινού Δωροθέα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟ
2030803021 (ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3026000442 (Παρδάλη Κωνσταντίνα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
4031500359 (ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥΑΛΙΜΟΣ
5145900136 (ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
6146400341 (ΜΠΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
7019001766 (ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΙΖΑΡΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙ
8023600610 (ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ
9006500792 (ΖΑΒΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣΔΑΦΝΗ
10034900171 (ΜΙΣΤΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟ
11014301878 (Κουτσουμπόγερας Κωνσταντίνος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
12012502468 (ΣΦΗΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
13015901130 (ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝΚΗΦΙΣΙΑ
14022806410 ( )ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Α' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΠ. ΨΥΧΙΚΟ
15017100509 (ΤΕΡΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣΠΕΥΚΗ
16030700178 (Αρναουτέλη Φωτεινή)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17010001791 (ΠΑΛΛΗΚΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙ
18007700287 ( )ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΣΥΓΧΡ. ΣΧΟΛΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ"ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
19012702943 (Αδάμ Χρήστος Αριστείδης)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
20026801033 (ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
21016100749 (ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΕΤΡΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΗΦΙΣΙΑ
22020000453 (Παπαμιχαλοπούλου Αγγελική)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ"ΦΙΛΟΘΕΗ
23008905608 (Κωβαίου Αμαλία)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ
24018700978 (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙ
25031100418 (ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΜΟΥΑΛΙΜΟΣ
26028300758 (ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑ
27026601965 (ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΑΝΑΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
28010803457 (ΜΠΟΪΝΤΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
29141600226 (ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΝ
30009600169 (ΖΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
31014600533 (ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣΝ. ΙΩΝΙΑ
32015700719 (ΣΙΒΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΗΦΙΣΙΑ
33022000113 (Σταματοπουλου Νικολεττα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΝ. ΨΥΧΙΚΟ
34008600972 (Καλογεράς Νικόλαος)10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
35033201318 (ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΗΡΩ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Σχολεία: 21   Έλαβαν μέρος συνολικά: 270   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 50
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1060402420 (ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣΒΟΝΙΤΣΑ
2062702405 (ΚΑΤΣΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
3062901075 (ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
4221301859 (Σαράκης Κωνσταντίνος)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ
5061600754 (Καϋμενάκη Μελίνα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑΜΥΤΙΚΑΣ
6060500341 (Καραγιάννης Φώτιος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ
Αναπληρωματικοί
1060702783 (ΤΖΟΒΟΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥΑΣΤΑΚΟΣ
2061000339 (ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣΠΑΡΑΒΟΛΑ
3062800740 (ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
4221100667 (Καμπά Ζαμίλε Ειρήνη)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΠΑΝΟΥ"ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
5061901922 (ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΡΙΝΙΟ
6062600587 (ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 161   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 40
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1045900166 (ΣΚΟΥΤΙΔΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ"ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ, ΑΡΓΟΥΣ
2045000208 (ΒΕΛΙΑΣΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟ
3045700796 (Μπούντου Αγγελική)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣ
Αναπληρωματικοί
1045800641 (ΣΙΝΤΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣ
2044900366 (ΚΟΚΟΒΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣΕΡΜΙΟΝΗ
3045600570 ( )1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣΑΡΓΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 71   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 21
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1046900117 (ΚΩΤΣΙΟΡΙΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
2047001195 (ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
3047100164 (ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
Αναπληρωματικοί
1047400193 (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤΡΙΠΟΛΗ
2046601904 (ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΥΤΙΝΑΣΒΥΤΙΝΑ
3047600738 (ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΛΕΩΝΙΔΙΟ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΑΡΤΑΣ
Σχολεία: 7   Έλαβαν μέρος συνολικά: 93   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 33
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1086600721 (ΚΟΤΣΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
2086507653 (Χαρμπή Αγγελική)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
3086801554 (ΓΑΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
Αναπληρωματικοί
1221201985 ( )ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
2086701210 (ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΑΣΑΡΤΑ
3086000232 (ΓΚΑΝΑΒΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥΚΟΜΠΟΤΙ ΑΡΤΑΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
Σχολεία: 57   Έλαβαν μέρος συνολικά: 799   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 213
ΕΔΡΕΣ: 11
Τακτικοί
1040601565 (ΜΙΣΤΙΛΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡΑΦΗΝΑ
2027902159 (Σιατούνης Χαράλαμπος)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΗΚΟΡΩΠΙ
3042300473 (ΝΤΟΥΛΛΑ ΜΠΙΑΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚΟΡΩΠΙ
4016302536 (ΡΟΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 1ο ΑΡΣΑΚΕΙΟ- ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΑΝΟΙΞΗ
5011800689 (ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Α. ΛΙΟΣΙΩΝΑ. ΛΙΟΣΙΑ
6220200562 (Πρώιος-Δούκας Αναστάσιος)CAMPION SCHOOLΠΑΛΛΗΝΗ
7216900369 (ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΥΛΩΝΑΑΥΛΩΝΑΣ
8040700257 (ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΚΑΛΥΒΙΑ
9040101288 (ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗΣΠΑΤΑ
10028100118 (Μούκα Μαργαρίτα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣΒΟΥΛΑ
11041101102 (ΤΣΟΥΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑΝΑΒΥΣΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1021400736 (ΒΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣΚΑΝΤΖΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2040000930 (ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ)1 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝΣΠΑΤΑ
3217101482 (ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΑΧΑΡΝΕΣ
4022600330 (Κριθαρίδου Σαββίνα)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "Ι.Μ. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ"ΠΑΛΛΗΝΗ
5042000218 (Μακράκης Ιωάννης)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΛΕΥΣΙΝΑ
6213201523 (ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚΟΡΩΠΙ
7016400753 (ΜΑΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΣΑΚΕΙΟ - ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΑΝΟΙΞΗ
8041900179 (Λάμψας Σταμάτιος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝΜΕΓΑΡΑ
9042200116 (ΤΣΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
10027801174 (ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΙΤΟΝΑΚΟΡΩΠΙ
11039800120 (ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠΑΙΑΝΙΑ
ΑΧΑΪΑΣ
Σχολεία: 22   Έλαβαν μέρος συνολικά: 297   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 68
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1055600624 (ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΑ
2055400134 (ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
3053200177 (ΑΝΔΡΙΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥΑΙΓΙΟ
4055200633 (ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)12ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΑ
5210500128 (ΚΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΚΕ"ΠΑΤΡΑ
6053001135 (ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣΑΙΓΕΙΡΑ
Αναπληρωματικοί
1054600322 (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ (ΛΑΓΓΟΥΡΑ)ΠΑΤΡΑ
2054701402 (ΣΚΙΑΘΑ ΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
3053401051 (ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑ
4053300779 (ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΟΥΑΙΓΙΟ
5054101146 (ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ)13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝΠΑΤΡΑ
6054303438 (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣΠΑΤΡΑ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 75   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 28
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1161400379 (ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΛΙΒΑΔΕΙΑ
2066101042 (ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
3066001912 (Φαλιά Ευγενία-Μαρία)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΥΜΝ. ΘΗΒΑΣΘΗΒΑ
Αναπληρωματικοί
1064600674 (ΦΟΥΝΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
2065400787 (ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΒΑΣΘΗΒΑ
3064102265 (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΙΩΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 97   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 28
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1091401274 (Λαζίδου Ιοκάστη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΑ
Αναπληρωματικοί
1091300923 (ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝΓΡΕΒΕΝΑ
ΔΡΑΜΑΣ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 113   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 51
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1115200773 (ΜΟΡΦΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ
2115600267 (ΤΣΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
3115900886 (ΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
Αναπληρωματικοί
1186200567 (Λύκου Πηνελόπη)1ο ΕΠΑ.Λ. ΔΟΞΑΤΟΥΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2116101478 (ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣΔΡΑΜΑ
3116201257 (ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Σχολεία: 12   Έλαβαν μέρος συνολικά: 105   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 26
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1135400964 (Μπακάλης Γεώργιος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΡΟΔΟΣ
2196800331 (Θεοδότου Ιωάννα)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΗΓΑΔΙΑ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ
3134513068 (ΚΕΡΑΜΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥΡΟΔΟΣ
4137000650 (ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΝΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΟΥΦΡΥ, ΚΑΣΟΣ
5136800151 (Μαραβέλλια Κυριακή)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΣΥΜΗΣ "ΠΑΝΟΡΜΙΤΕΙΟ"ΣΥΜΗ
Αναπληρωματικοί
1136200238 (ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ"ΚΩΣ
2135400646 (Πούλος Νικόλαος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΡΟΔΟΣ
3196800650 (Κερεμιτσή Δήμητρα)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΗΓΑΔΙΑ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ
4136201124 (ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ"ΚΩΣ
5136800617 (Κακακιός Νικήτας)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΣΥΜΗΣ "ΠΑΝΟΡΜΙΤΕΙΟ"ΣΥΜΗ
ΕΒΡΟΥ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 145   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 39
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1118606291 (ΚΑΜΠΑΔΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
2118001188 (Καραγιάννη Αθανασία)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
3118301001 (ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4118100744 (Σωλήνης Τηλέμαχος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Αναπληρωματικοί
1118801255 (ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
2117701615 (ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
3118200350 (ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4117600235 (ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΒΥΣΣΑΣΝΕΑ ΒΥΣΣΑ ΕΒΡΟΥ
ΕΥΒΟΙΑΣ
Σχολεία: 18   Έλαβαν μέρος συνολικά: 141   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 53
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1068003373 (Μεϊμέτης Γεώργιος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
2162400852 (ΣΟΥΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΙΩΑΝΝΑ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
3068801014 (ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΓΟΥΒΩΝ ΙΣΤΙΑΙΑΣΓΟΥΒΕΣ
4068500205 (Γιαννάκης Πλούταρχος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥΧΑΛΚΙΔΑ
5069200370 (ΡΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΑΛΙΒΕΡΙ
Αναπληρωματικοί
1162000541 (ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ)ΕΠΑ.Σ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
2068300616 ( )4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑ
3069300994 (ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣΝ. ΑΡΤΑΚΗ
4069001115 (ΣΥΚΟΒΑΡΗ ΡΑΦΑΕΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΑΧΝΩΝΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
5067403329 (ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥΑΜΑΡΥΝΘΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 14   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 5
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1072400853 (ΓΚΡΙΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
Αναπληρωματικοί
1072300385 (ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΦΟΥΡΝΑΦΟΥΡΝΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 57   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 16
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1059801895 (ΛΟΞΑ ΦΩΤΕΙΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚΑΤΑΣΤΑΡΙ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Αναπληρωματικοί
1060002255 (ΛΙΒΕΡΗ ΤΕΡΕΖΑ-ΕΛΕΝΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 225   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 75
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1058201608 (ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
2057900160 (ΔΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥΣΙΜΟΠΟΥΛΟ
3058604371 (Χίμα Τζερσίλντα - Ευγενία)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΑΜΑΛΙΑΔΑ
4056700337 (Ψαρράς Χρήστος)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΧΑΙΝΩΝΛΕΧΑΙΝΑ
5158001010 (ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΕΠΑ.Λ. ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚΡΕΣΤΕΝΑ
Αναπληρωματικοί
1057000286 (Τζούμα Αικατερίνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚΡΕΣΤΕΝΑ
2058000963 (Καρρά Ελένη)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
3056900118 (ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΖΑΧΑΡΩ
4057703096 (ΜΠΛΑΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΛΟΠΙΟΥΠΕΛΟΠΙΟ
5058102082 (ΤΣΑΟΥΣΑΪ ΑΓΓΕΛ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥΠΥΡΓΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 259   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 80
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1106801553 (ΤΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
2106501078 (Δαλλοπούλου Αναστασία)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
3107501047 (ΜΑΛΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
4106902607 (ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
Αναπληρωματικοί
1107406287 (ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣΝΑΟΥΣΑ
2181400337 (ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣΒΕΡΟΙΑ
3106401582 (ΧΟΤΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗ
4106100970 (ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σχολεία: 23   Έλαβαν μέρος συνολικά: 477   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 125
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1221800160 (ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
2123203925 (ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥΓΑΖΙ
3188500418 (ΓΚΙΝΕ ΚΡΙΣΤΙΑΝ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
4122100808 (Σφακιανάκης Σταύρος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
5122303927 (Μπλεμένος Μαρίνος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
6122001516 (Φραγκιουδάκη Ιωάννα)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
Αναπληρωματικοί
1122700591 (Ζάχαρη Καλλιόπη)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
2122607166 ( )11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
3122901024 (ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ "ΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ"ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
4122400888 (Κονταξάκης Ηρακλής)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
5121200445 (ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6119900451 (ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΡΟΥΣΩΝΑΣ ΜΑΛΕΒΥΖΙΟΥ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 55   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 24
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1085801270 (ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
2085605860 (ΚΑΤΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Αναπληρωματικοί
1085500431 (ΚΥΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
2085400753 (ΓΚΕΓΚΑ ΛΟΥΤΦΙΕ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΙ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Σχολεία: 43   Έλαβαν μέρος συνολικά: 676   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 200
ΕΔΡΕΣ: 12
Τακτικοί
1095800111 (Αλμπάνη Αναστασία-Τσαμπίκα)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2100501975 (Δουλγερίδης Ευκλείδης)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
3100300310 (ΟΥΤΣΚΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
4095301791 (ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΣΟΦΙΑ)16ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5101404234 (Τζιβανοπούλου Μαριάννα)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΝΕΑΠΟΛΗ
6097003410 (Παλιάτσου Ισαβέλλα-Δέσποινα)14ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7100901196 (ΧΑΪΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣΠΟΛΙΧΝΗ
8101000917 (Κοκαβέση Σοφία)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΣΥΚΙΕΣ
9100000533 (ΔΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟ
10096601440 (ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11097605155 (Βαφειάδης Κωνσταντίνος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12100801027 (Παπαδόπουλος Αθανάσιος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣΠΟΛΙΧΝΗ
Αναπληρωματικοί
1177911994 (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ)2η ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2178000612 (ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥΕΥΟΣΜΟΣ
3099200174 (ΜΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4103101034 (Σκάνδαλου Κωνσταντίνα)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΔΕΛΑΣΑΛ"ΠΕΥΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5093100940 (ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)32ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6177400296 ( )ΙΔΙΩΤ. ΕΠΑ.Λ. ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
7095500183 (Κελέση Ελπίδα)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8099501972 (ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣΜΕΝΕΜΕΝΗ
9093200476 (ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)30ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10103201210 (ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ"ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11093300101 (ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ)31ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12101301154 (ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Σχολεία: 34   Έλαβαν μέρος συνολικά: 424   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 164
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1099002045 (NΤΑΦΟΥΛΗ ΘΩΜΑΪΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ "Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ"ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2219701986 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ-ΜΠΟΒΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣΘΕΡΜΗ
3101500925 (Ιωσηφίδης Αντώνης)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4179300723 (Καγιοπούλου Ελένη)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΛΑΚΚΙΑΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5101900102 (ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ)2ο ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ "ΘΕΡΜΗ
6104900432 (Γιδιώτης Ιωσήφ)1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣΕΠΑΝΟΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7094501138 (ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αναπληρωματικοί
1101803104 (ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Π.Π. ΦΟΥΝΤΑ"ΘΕΡΜΗ
2103900263 (Βερδή Ευφροσύνη-Φερενίκη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ)Ν. ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3098501196 (ΑΝΔΡΕΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΠΥΛΑΙΑ
4104500167 (Ιωαννίδου Άννα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΣΗΡΟΥΑΣΣΗΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5097201066 ( )ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6098800106 (Γιακαμόζη Παναγιώτα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑ
7105002166 (ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ)1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 212   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 90
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1085002581 (Αλεξίου Ευριπίδης)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
2170800487 (ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ)3ο ΕΠΑ.Λ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
3085100114 (Σκανδάλη Παναγιώτα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑ "ΜΑΡΟΥΛΕΙΟ"ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4084800940 (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΡΕΚΑ ΚΛΕΙΩ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
5084401124 (ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Αναπληρωματικοί
1221400175 (ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ "ΓΕΝΕΣΙΣ"ΙΩΑΝΝΙΝΑ
2084301975 (ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
3084700435 (ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΑΛΚΗΣΤΗ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
4084200771 (ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
5084100181 (ΓΚΟΝΗ ΑΝΝΑ)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΒΑΛΑΣ
Σχολεία: 17   Έλαβαν μέρος συνολικά: 304   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 62
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1114901158 (Δέα Βασιλική-Ελένη)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
2114300185 (Καραΐσκος Κωνσταντίνος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
3113700247 (ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝΛΙΜΕΝΑΡΙΑ ΘΑΣΟΥ
4184700414 (ΚΑΤΣΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αναπληρωματικοί
1114603029 (Xρήσιμος Κωνσταντινος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
2114802933 (Oύντα Άννα Λάιλα)6o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
3114502935 (Τσιμπίδης Αλέξανδρος)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
4115103471 (Σουφλέρη Δάφνη)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 155   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 54
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1082001924 (ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
2083002242 (ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝΣΟΦΑΔΕΣ
3082101000 (ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
4081301460 (ΑΡΧΟΝΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝAΣΙΟΥ ΙΤΕΑΣΙΤΕΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Αναπληρωματικοί
1081200732 (ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2082200619 (ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)5° ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
3081900471 (ΤΟΠΟΥΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
4081800531 (ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 46   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 20
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1092001693 (ΓΡΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΤΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
2091900217 (ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
Αναπληρωματικοί
1092100151 (ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
2174400454 (ΡΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σχολεία: 7   Έλαβαν μέρος συνολικά: 78   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 10
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1088900360 (ΖΙΒΚΟΒ ΙΒΑ΄Ι΄ΛΟ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
2088200303 (ΣΤΟΥΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝΑΡΓΥΡΑΔΕΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3088703826 (Πηλού Θεοδώρα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕΣΗΣΚΕΡΚΥΡΑΣ
Αναπληρωματικοί
1089200119 (ΤΣΙΦΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
2089001293 (ΚΟΜΙΝΗ ΔΑΦΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
3089102227 (ΚΟΡΜΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
Σχολεία: 2   Έλαβαν μέρος συνολικά: 12   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 6
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1059600485 (ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΝΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΛΗΞΟΥΡΙ
Αναπληρωματικοί
1059000233 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΗΣΣΑΜΗ
ΚΙΛΚΙΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 32   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1109900366 (ΖΙΑΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣΑΞΙΟΥΠΟΛΗ
2109700111 (ΑΛΙΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
3109301458 (Κυριακίδης Κωνσταντίνος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
Αναπληρωματικοί
1109201375 (Ταξίδου Αναστασία)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
2109300547 (Γαβρά Παρασκευή)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
3109202086 (Κάργιου Ελισάβετ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
Σχολεία: 9   Έλαβαν μέρος συνολικά: 92   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1090101005 (Μήλιος Στυλιανός)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
2212800159 (ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
3091202090 (ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝΣΕΡΒΙΑ
4173900519 (ΒΡΟΥΣΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΕΠΑ.Σ. ΟΑΕΔ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
5173202524 (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
Αναπληρωματικοί
1212800311 (ΜΑΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
2090100459 (Βλάχου Ελευθερία)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
3091200150 (ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝΣΕΡΒΙΑ
4091201931 (ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝΣΕΡΒΙΑ
5090101920 (Ντομοπούλου Θωμαή)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 131   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 49
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1043000296 (ΧΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΑΧΑΤΙΟΥΒΡΑΧΑΤΙ
2042800237 (ΚΟΛΟΒΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΟΥΒΕΛΟ
3044700653 (ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
4044500970 (ΔΕΛΙΔΑΚΗ ΕΡΓΙΝΗ ΣΟΦΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΛΟΥΤΡΑΚΙ
Αναπληρωματικοί
1044801371 (ΤΣΟΥΛΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΜΕΑΣΝΕΜΕΑ
2043900633 (ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΟΣ
3043707596 (ΓΚΙΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΟΣ
4043800252 (Τσιώτσιου Μαγδαληνή)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Σχολεία: 11   Έλαβαν μέρος συνολικά: 126   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 20
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1133300514 (ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΡΟΥΝΑΟΥΣΑ, ΠΑΡΟΥ
2133202254 (ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΟΥΠΑΡΟΙΚΙΑ, ΠΑΡΟΥ
3132300796 (Γαβιώτη Αρίστα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΡΟΥΣΥΡΟΣ
4133700393 (ΧΑΡΧΑΝΤΗ ΌΛΓΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥΜΥΚΟΝΟΣ
Αναπληρωματικοί
1132701384 (ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΞΟΥΧΩΡΑ, ΝΑΞΟΥ
2133801140 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΡΑΣΦΗΡΑ, ΘΗΡΑ
3133401411 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥΑΝΔΡΟΣ
4132500385 (ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΝΟΥΤΗΝΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Σχολεία: 9   Έλαβαν μέρος συνολικά: 101   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 25
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1047700358 (ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣΚΑΛΑ
2047900687 (Σπυριδάκου Μιχαέλα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΛΑΩΝΜΟΛΑΟΙ
3048902909 (ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗ
Αναπληρωματικοί
1049000789 (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗ
2049200177 (ΧΑΤΖΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΓΥΘΕΙΟ
3048800194 (Ρετάλη Μαρίνα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΑΡΤΗ
ΛΑΡΙΣΑΣ
Σχολεία: 28   Έλαβαν μέρος συνολικά: 329   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 89
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1078901996 (ΤΑΣΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ)10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
2077502069 (ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
3078600629 (ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Μ. ΡΑΠΤΟΥΛΑΡΙΣΑ
4075700114 (ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣΑΓΙΑ
5221600803 (ΣΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ)15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣΛΑΡΙΣΑ
6078800140 (ΚΑΛΕΜΑ ΕΛΕΝΑ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
Αναπληρωματικοί
1079100389 (ΚΑΖΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2076000822 (ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥΣΥΚΟΥΡΙΟ
3076800476 (KATΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣΕΛΑΣΣΟΝΑ
4078100450 (ΓΚΕΪΒΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΡΙΣΑ
5079400515 (ΤΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΛΑΡΙΣΑ
6076500846 (ΜΑΝΤΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥΤΥΡΝΑΒΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 138   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 18
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1217501522 (Κουτουλάκη Μαρία)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2123700645 (ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Αναπληρωματικοί
1124001231 (ΤΖΕΒΑΜΠΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
2189301750 (Βολυράκης Ηρακλής)1o ΕΠΑ.Λ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΛΕΣΒΟΥ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 161   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 32
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1128800224 (Καμπανά Ίλια Κατερίνα Μελίνα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΑΣΠΕΤΡΑ ΛΕΣΒΟΥ
2128602982 (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΑΣΓΕΡΑ ΛΕΣΒΟΥ
3128400187 (ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΦΛΩΡΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥΜΑΝΤΑΜΑΔΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
Αναπληρωματικοί
1211500267 (ΖΑΡΜΑΝΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΜΥΤΙΛΗΝΗ
2192105487 (ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΕΠΑ.Λ ΚΑΛΛΟΝΗΣΚΑΛΛΟΝΗ ΛΕΣΒΟΥ
3129000258 (ΚΕΦΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 21   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 3
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1063600155 (Πολίτη Αιμιλία)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥΝΥΔΡΙ
Αναπληρωματικοί
1063700263 (Βρεττού Ευαγγελία)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣΛΕΥΚΑΔΑ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Σχολεία: 15   Έλαβαν μέρος συνολικά: 237   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 65
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1074500446 (ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ)8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
2074801046 (ΛΑΜΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
3074702159 (ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ - ΜΙΧΑΕΛΛΑ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
4073604403 (ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΕΥΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥΑΛΜΥΡΟΣ
5074200278 (ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
Αναπληρωματικοί
1164401558 (Τσιούμα Κωνσταντίνα)1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΛΜΥΡΟΥΑΛΜΥΡΟΣ
2075101038 (ΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
3072701052 (ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΧΑΔΟΥΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥΣΚΙΑΘΟΣ
4074000412 (ΚΟΛΛΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΝΕΚΤΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥΒΟΛΟΣ
5164501168 (Τζίμα Μαρία - Ευγενία)ΕΠΑ.Λ.ΑΓΡΙΑΣΑΓΡΙΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Σχολεία: 15   Έλαβαν μέρος συνολικά: 151   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 57
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1051102864 (Πατσιώτη Ελένη)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
2051600594 (ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗ
3052000128 (ΤΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
4050901092 (ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
5051500460 (ΚΙΣΚΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ"ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Αναπληρωματικοί
1049800175 (ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΡΑΤΩ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΦΑΡΑ
2050604053 (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
3051800291 (ΤΣΟΡΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΦΙΛΙΑΤΡΑ
4050700421 (ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΘΕΩΝΗ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
5051001130 (ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΞΑΝΘΗΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 91   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1116712615 (Γερακάκης Γεώργιος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
2116800479 (Παπαϊωάννου Ευάγγελος)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
3116600217 (ΛΑΨΙΔΟΥ ΟΛΓΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
Αναπληρωματικοί
1217200256 (ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ)ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΞΙΟΝΞΑΝΘΗ
2116712205 (Γεωργιάδου Ελένη - Χριστίνα)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
3116801003 (Βασιλειάδου Ιωάννα)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΞΑΝΘΗ
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 211   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 75
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1036201196 (Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος-Ταξιάρχης)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
2037202016 (ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" SAINT PAULΠΕΙΡΑΙΑΣ
3036601448 (ΜΠΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΥΠΕΙΡΑΙΑΣ
4038400316 (Σίψα Χριστίνα)ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΙΡΑΙΑΣ
5035900494 (ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΑΝΝΕΙΟΥΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αναπληρωματικοί
1037302772 (ΠΗΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣΠΕΙΡΑΙΑΣ
2033600513 (ΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣΑΙΓΙΝΑ
3035801004 (ΚΑΚΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΟΛΓΑ)ΡΑΛΛΕΙO ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΛΕΩΝΠΕΙΡΑΙΑΣ
4036401311 (Πουλοπούλου Δήμητρα)9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΙΡΑΙΑΣ
5036000496 ( )ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ "JEANNE D' ARC"ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Β' ΠΕΙΡΑΙΑ
Σχολεία: 18   Έλαβαν μέρος συνολικά: 219   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 36
ΕΔΡΕΣ: 6
Τακτικοί
1034401106 (ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
2034600219 (ΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
3035201188 (ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
4039300136 (ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
5039000663 (ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
6038800404 (ΣΤΕΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΗΡΩ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Αναπληρωματικοί
1039100493 (ΓΩΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ (ΜΑΝΙΑ))1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑ
2034200411 ( )1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
3038900413 (ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
4035100428 (ΛΟΥΡΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
5039501033 (ΖΗΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑ
6035601217 (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑ
ΠΕΛΛΑΣ
Σχολεία: 12   Έλαβαν μέρος συνολικά: 234   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 72
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1105205623 (Καραμπατζακη Τριανταφυλλιά)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
2105403779 (Στεργιοπούλου Παναγιώτα)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΕΛΑ"ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
3180500916 (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
4105900479 (ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΥ"ΣΚΥΔΡΑ
Αναπληρωματικοί
1180600943 (Μαυρίδης Ρήγας)1ο ΕΠΑ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑ
2105100182 (ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
3180401053 (ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ)1ο ΕΠΑ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
4105500695 (Νεσλεχανίδου Ελπίδα)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣΕΔΕΣΣΑ
ΠΙΕΡΙΑΣ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 156   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 82
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1108000327 (Γάτα Γεωργία)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
2108101678 (ΤΣΙΤΣΙΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
3108700726 (ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΛΙΤΟΧΩΡΟ
4108800366 (Μαντίκου Ελένη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΙΟ
Αναπληρωματικοί
1107910285 (Καλύβας Γεώργιος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ
2182000316 (ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2ο ΕΠΑ.Λ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ
3108300106 (ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
4108500706 (ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΑΤΩΝΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 44   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 14
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1087902236 (ΝΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
2087500307 (Παπαευαγγέλου Στυλιανή)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣΠΡΕΒΕΖΑ
Αναπληρωματικοί
1087200262 (Καραδήμα Γεωργία)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΓΑΣΠΑΡΓΑ
2087900133 (ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 86   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 22
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1126400431 (ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥΠΑΝΟΡΜΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2126901635 (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΥΑ)ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ
Αναπληρωματικοί
1126101308 (ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2126603538 (Κλειδής Πέτρος)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥΡΕΘΥΜΝΟ
ΡΟΔΟΠΗΣ
Σχολεία: 8   Έλαβαν μέρος συνολικά: 170   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 30
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1119200423 (ΚΑΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
2119704524 (Φαρασοπούλου Βασιλική)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΣΑΠΩΝΣΑΠΕΣ
3119300216 (ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
Αναπληρωματικοί
1119500172 (ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΜΕΤ ΡΕΪΧΑΝ)ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
2119400784 (ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
3119100971 (Σβυντρίδου Μοσχούλα)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑΜΟΥ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 21   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 6
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1131000478 (ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΡΑΧΩΝΡΑΧΕΣ, ΙΚΑΡΙΑ
Αναπληρωματικοί
1130600812 (ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΥ "ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ"ΣΑΜΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
Σχολεία: 16   Έλαβαν μέρος συνολικά: 233   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 62
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1111100369 (ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΟΒΑΤΑΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
2111802884 (ΤΡΑΜΠΑ ΕΒΕΛΙΝΑ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
3111500123 (ΠΑΣΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ)ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
4111702941 (ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
5112200152 (Στοϊλα Φωτεινή)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
Αναπληρωματικοί
1110003228 (ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2111400385 (ΑΝΔΡΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
3110600392 (ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣΠΕΝΤΑΠΟΛΗ ΣΕΡΡΩΝ
4213300258 (ΤΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
5111601266 (ΜΠΑΝΑΜΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝΣΕΡΡΕΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Σχολεία: 13   Έλαβαν μέρος συνολικά: 197   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 83
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1080802830 (ΝΤΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΙΔΙΩΤ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑ"ΤΡΙΚΑΛΑ
2079701206 (Τουρκογεώργου Αικατερίνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΗΣΠΥΛΗ
3081000370 (ΣΙΟΥΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
4079900710 (ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
Αναπληρωματικοί
1080501083 (Κράβαρη Ελένη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥΒΑΛΤΙΝΟ
2081102081 (ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3080000805 (Mιχαηλίδης Δημήτριος)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤΡΙΚΑΛΑ
4169101803 (Χασιώτη Σταματία)ΕΠΑ.Λ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Σχολεία: 12   Έλαβαν μέρος συνολικά: 163   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 49
ΕΔΡΕΣ: 5
Τακτικοί
1071000409 (ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
2219405867 (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
3071300265 (ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
4071400120 (ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
5071102122 (ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣΛΑΜΙΑ
Αναπληρωματικοί
1069403602 ( )ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΜΑΛΕΣΙΝΑ
2069700319 (Μυλωνά Αικατερίνη)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣΕΛΑΤΕΙΑ
3071803147 (ΤΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣΑΤΑΛΑΝΤΗ
4070101810 (ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΙΚΤΩΡ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΩΛΟΥΜΩΛΟΣ
5069500229 (ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 69   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1092701272 (ΒΟΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
2092500206 (ΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
Αναπληρωματικοί
1212000603 (Καζόγλου Ευαγγελία)ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΛΑΙΜΟΥΛΑΙΜΟΣ ΠΡΕΣΠΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
2092501240 (ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΛΩΡΙΝΑ
ΦΩΚΙΔΑΣ
Σχολεία: 3   Έλαβαν μέρος συνολικά: 58   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 13
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1066400110 (ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΠΑΛΙΟΥΕΥΠΑΛΙΟ
Αναπληρωματικοί
1066805745 (ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΤΕΑΣΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 105   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 32
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1113004734 (ΧΑΣΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2184502281 (ΠΑΝΤΖΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ)ΕΠΑ.Λ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
3113500146 (ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
Αναπληρωματικοί
1113300696 (Μαρκοπούλου Ιωάννα)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
2113300962 (Κοκκινίδου Φωτεινή)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
3113002733 (Μαρκόπουλος Θεοφάνης)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
Σχολεία: 14   Έλαβαν μέρος συνολικά: 170   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 43
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1124500163 (Τζουτζούλης Γιάννης)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΜΟΥΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
2125801522 (ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣΣΟΥΔΑ
3124700810 (ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥΧΑΝΙΑ
4125906052 (ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ ΛΥΔΙΑ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΣΑΜΟΥΚΙΣΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Αναπληρωματικοί
1125301315 (ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΣΡΑΙΜΠΕΡ ΙΑΣΟΝΑΣ)ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣΔΑΡΑΤΣΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
2125100116 (AΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ
3125400140 (ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝΧΑΝΙΑ
4190900187 (ΧΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ)2ο ΕΠΑ.Λ. XANΙΩNΧΑΝΙΑ
ΧΙΟΥ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 69   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 19
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1129500305 (ΚΟΙΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ)1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥΧΙΟΣ
2130300222 (ΒΡΑΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ)ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝ. ΨΑΡΩΝΨΑΡΑ
Αναπληρωματικοί
1129600823 (Μπουλαζέρη Ερατώ)2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥΧΙΟΣ
2129401336 (ΠΟΥΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ)3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΙΟΥΧΙΟΣ
ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Σχολεία: 10   Έλαβαν μέρος συνολικά: 114   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 9
ΕΔΡΕΣ: 3
Τακτικοί
1200302334 (Παναγιώτου Νατάσα)ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ ΦΩΤΗ ΠΙΤΤΑΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
2200006130 (Θεοδούλου Νάταλυ Βίλμα)ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
3214900139 (Φουλή Ελένη)XENION HIGH SCHOOLΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
Αναπληρωματικοί
1218201643 (Βακανά Δήμητρα)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
2218901231 (Τσίγκη Ιωάννα)ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΣΚΑΛ, ΛΑΡΝΑΚΑΣΡΙΖΟΕΛΙΑ, ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3200301080 (Κούρτη Μαρία)ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ ΦΩΤΗ ΠΙΤΤΑΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ
ΚΑΡΠΑΣΙΑΣ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 5   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 0
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
Αναπληρωματικοί
ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Σχολεία: 5   Έλαβαν μέρος συνολικά: 10   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 2
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1218204167 (Χριστοδούλου Μαρία)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1196905653 (Κώστα Κυριακός)ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛευκωσία
ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Σχολεία: 7   Έλαβαν μέρος συνολικά: 180   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 8
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1199612150 (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ)ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
2199201861 (ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΙΑΣΟΝΑΣ)ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣΛΑΡΝΑΚΑ
Αναπληρωματικοί
1203307254 (ΡΟΣΣΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝΛΑΡΝΑΚΑ
2218900100 (Αργυρού Χριστίνα)ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΣΚΑΛ, ΛΑΡΝΑΚΑΣΡΙΖΟΕΛΙΑ, ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΛΕΜΕΣΟΥ
Σχολεία: 17   Έλαβαν μέρος συνολικά: 242   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 32
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1198800509 (ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΦΩΤΕΙΝΗ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΛΕΜΕΣΟΣ
2198402552 (Λεωνίδα Παναγιώτης)ΛΑΝΙΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΛΕΜΕΣΟΣ
3218201563 (Παπακώστας Αυγουστίνος)ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
4198203508 (ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΠ. ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥΛΕΜΕΣΟΣ
Αναπληρωματικοί
1199002062 (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ)ΑΠΕΗΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΟΥΑΓΡΟΣ
2198302754 (Φραγκέσκου Μαρία)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΕΜΕΣΟΣ
3218000847 (Κωνσταντίνου Κυριάκος)ST. MARY'S SCHOOLΛΕΜΕΣΟΣ
4202001760 (ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΦΥΛΑΞΕΩΣΛΕΜΕΣΟΣ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Σχολεία: 23   Έλαβαν μέρος συνολικά: 438   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 60
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1202902871 (ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ)ΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥΔΑΛΙ
2200600315 (KΟΚΚΙΝΟΥ ΜΙΚΑΕΛΕΝΑ)ΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗΛΕΥΚΩΣΙΑ
3200501601 (Οδυσσέως Θεοδώρα)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑ
4197401656 (Τσιουρούτη Σωτηρούλλα)ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
5197505111 (Σαβουλλή Μαρίλια)ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧ. ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ' ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
6197701007 (Γεωργίου Γιώργος)ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥΛΕΥΚΩΣΙΑ
7214706466 (ΜΕΛΙΛΛΟΥ ΜΑΙΡΗ)ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟ, ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Αναπληρωματικοί
1197312911 (ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ)ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Β'ΛΕΥΚΩΣΙΑ
2197101091 (ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
3197000762 (ΠΑΡΤΑΚΚΗ ΕΛΕΝΗ)ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
4201601127 (Ρούσεβα Ροσίτσα)ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΑΚΑΡΙΟΣ Γ' ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛΕΥΚΩΣΙΑ
5197200983 (Χατζησάββας Γιώργος)ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Α'ΛΕΥΚΩΣΙΑ
6211306532 (Πολυκάρπου Δήμητρα)ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΦΟΡΟΥΜΛΕΥΚΩΣΙΑ
7196900296 (Παπασάββας Ανδρέας)ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣΛευκωσία
ΠΑΦΟΥ
Σχολεία: 6   Έλαβαν μέρος συνολικά: 129   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 16
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
1199405812 (Χατζηνεοφύτου Γεώργιος)ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗΣΠΑΦΟΣ
2199305590 (Στυλιανού Φωτιάνα)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΝΕΟΦΥΤΟΥΠΑΦΟΣ
Αναπληρωματικοί
1214500130 (ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ)ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΠΑΣΠάφος
2200200216 (Αηδονίδου Αρίνα)ΛΥΚΕΙΟ Α' ΜΑΚΑΡΙΟΥ Γ' ΠΑΦΟΥΠΑΦΟΣ
ΑΙΘΙΟΠΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 5   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 4
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1209300447 (TSADIKU CATERINA)ΜΙΧΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΣ ΑΜΠΕΜΠΑADDIS ABABA
Αναπληρωματικοί
1209300267 (ANGELIKI ESETU)ΜΙΧΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΣ ΑΜΠΕΜΠΑADDIS ABABA
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 1   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 1
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1212402459 (STAVRINOU- ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ELISAVET - ΕΛΙΣΑΒΕΤ)SOUTH OAKLEIGH COLLEGEOAKLEIGH SOUTH,MELBOURNE
Αναπληρωματικοί
ΒΕΛΓΙΟ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 4   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 1
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1205300461 (ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΒΡΥΞΕΛΛΩΝSAINT GILLES, BRUXELLES
Αναπληρωματικοί
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Σχολεία: 4   Έλαβαν μέρος συνολικά: 42   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 5
ΕΔΡΕΣ: 7
Τακτικοί
1204400336 (ΔΑΓΓΙΡΗ ΑΝΝΑ)ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦDUSSELDORF
2203606156 (ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥMUNCHEN
3205200728 (ΜΠΟΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)ΕΝΙΑΙΟ ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣFRANKFURT AM MAIN
4204402994 (ΡΟΥΓΑ ΙΩΑΝΝΑ)ΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΝΤΥΣΣΕΛΝΤΟΡΦDUSSELDORF
5203604550 (ΚΟΡΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ)ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥMUNCHEN
Αναπληρωματικοί
Η.Π.Α.
Σχολεία: 2   Έλαβαν μέρος συνολικά: 7   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 2
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1207100203 (Nikas Christos)ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΗΣCHICAGO ILLINOIS
Αναπληρωματικοί
1207100449 ( )ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΚΡΑΤΗΣCHICAGO ILLINOIS
ΚΟΝΓΚΟ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 4   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 2
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1209000968 (ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ)ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤ. ΛΟΥΜΟΥΜΠΑΣΙLUBUMBASHI - R.D.CONGO
Αναπληρωματικοί
1209000279 (ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)ΓΥΜΝ. - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΛ. ΚΟΙΝΟΤ. ΛΟΥΜΟΥΜΠΑΣΙLUBUMBASHI - R.D.CONGO
Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 9   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 0
ΕΔΡΕΣ: 2
Τακτικοί
Αναπληρωματικοί
Ν. ΑΦΡΙΚΗ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 19   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 19
ΕΔΡΕΣ: 4
Τακτικοί
1209200908 (Stephanou Demetra)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
2209201424 (EVANGELOU GABRIELA)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
3209201764 (STATHEROS JOHN MICHAEL)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
4209200351 (MACRIS ATHINA LIVANOS)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
Αναπληρωματικοί
1209200587 (HAJIMARKOS STELIOS CHRISTOS)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
2209200733 (KAPACOS ANDREA MARIA)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
3209201831 (JOANNOU JASON)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
4209200845 (ANASTASSIOU ALKIVIADIS)ΣΧΟΛΗ ΣΑΧΕΤΙ ΓΙΟΧΑΝΝΕΣΜΠΟΥΡΓΚ Ν.Α.JOHANNESBURG
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 2   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 1
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
1216600272 (ARGYROPOULOS IZABELLA)12ΤΑΞΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΛΕΖΟΣBUDAPEST
Αναπληρωματικοί
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Σχολεία: 1   Έλαβαν μέρος συνολικά: 2   Συμμετέχουν στην κλήρωση: 0
ΕΔΡΕΣ: 1
Τακτικοί
Αναπληρωματικοί